Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Guangzhou Changfeng Steel Co., LTD
Dom

Guangzhou Changfeng Steel Co., LTD

Chiny Guangzhou Changfeng Steel Co., LTD Certyfikaty
Chiny Guangzhou Changfeng Steel Co., LTD Certyfikaty
Dostawca Złota! Rozmieszczone przesyłki bardzo szybko, jakość jest super dobra. Są jednym z naszych najlepszych dostawców, będą robić z nimi więcej transakcji w przyszłości!

—— Pani Nguyen Thi Hong

Kupiliśmy 7 kontenerów od nich w 2017 roku, bez problemów z jakością. Szef jest bardzo miły i profesjonalny, dobry parner biznesowy!

—— Pan Wan Rusli

Dobra robota! Przesyłka została zorganizowana szybko, dając wiele dobrych sugestii przed złożeniem zamówienia, zaoszczędził mi czas i pieniądze.

—— Pani Natntia Jitaniyompanich

Im Online Czat teraz

Guangzhou Changfeng Steel Co., LTD

companyPics.title0
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : CF
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 2012
pc Export : 90% - 100%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół
Guangzhou ChangFeng Steel Co., Ltd. jest profesjonalną firmą specjalizującą się w stali specjalnej, która specjalizuje się w eksporcie produktów ze stali formowanej z siedzibą w Chinach. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w specjalnym przemyśle stalowym, naszymi głównymi produktami są: stalowa forma plastyczna, gorąca stal robocza, zimna Forma stalowa, stal konstrukcyjna stopowa, stal narzędziowa, stal nierdzewna, stal węglowa i blok kuty.

Aby zapewnić klientom wysokiej jakości produkty, ściśle współpracujemy z wieloma chińskimi pierwszorzędnymi przedsiębiorstwami specjalizującymi się w produkcji stali specjalnej, w tym Baosteel Group, Dongbei Special Steel, Changcheng Special Steel, Hongsheng Heavy Industry, Xingcheng Special Steel, Daye Special Steel. Mamy tysiące ton materiałów magazynowych w naszej własnej fabryce, a także możemy świadczyć usługi przetwarzania klientom. Jesteśmy pełni doświadczenia eksportowego od wielu lat, produkt obejmuje Amerykę, Niemcy, Francję, Włochy, Turcję, Singapur, Tajlandię, Malezję, Wietnam, Tajwan i Bliski Wschód.

Po latach rozwoju firma stworzyła kompletny system zarządzania jakością i eksportu. Mamy grupę doświadczonych i kompetentnych elit i jesteśmy w stanie zaoferować klientom najlepszą obsługę. Nasza firma wyposażona jest w wielkogabarytowe maszyny do cięcia pionowego, poziome piły, frezarki, szlifierki i inne zaawansowane urządzenia, aby zapewnić klientom usługi cięcia i inne usługi przetwórcze. Wszystkie produkty powinny zostać poddane analizie metalograficznej, twardości, defektoskopii ultradźwiękowej i innym surowym procesom kontroli, które spełniają normy DIN, AISI, JIS i GB, aby zapewnić ich funkcjonalność i jakość.

Nasza firma przestrzega zasady „szczerej współpracy, niekończącego się dążenia do perfekcji”. Pragniemy ustanowić długoterminowe wzajemne korzystne i korzystne dla wszystkich relacje z klientami na całym świecie.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Changfeng Steel Co., LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Echo

Tel: +86 18148729336

Faks: +86-020-8251-5866

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)